Tek bir tıklamayla satın alın 0 0.00

0-Eşya
vergileri 0.00
Genel Toplam 0.00
Ahşap Bal Kepçe Çubukları, Oluk Tasarımı İle Ahşap Bal Karıştırma Çubuğu Bal Kavanozu Dağıtmak İçin Uygun Çiseleyen Bal Ve Düğün Parti Hediye 24 Adet 3.1 İnç

Ahşap Bal Kepçe Çubukları, Oluk Tasarımı İle Ahşap Bal Karıştırma Çubuğu Bal Kavanozu Dağıtmak İçin Uygun

₺ 37.47
 

Sipariş verilebilir

DAYANIKLI : gıda sınıfı ahşap malzemeden yapılmış, güvenli ve zararsız, güvenle uzun süre kullanılabilir.Sadece bir karıştırma çubuğu değil, aynı zamanda bir sanat eseri.PÜRÜZSÜZ YÜZEY : Bal kepçe ahşap doku ve doğal yumuşak renk, çapaksız pürüzsüz yüzey, narin ve rahat el hissi.Oluk tasarımı : Oluk tasarımı, bal kepçe kafasındaki oluk tasarımı, balın tanktan dağıtılmasına ve toplanmasına daha elverişlidir, bu da bal elde etmenizi kolaylaştırır.TEMİZLEMESİ KOLAY : Temizlenmesi kolaydır, temiz su ile kolayca durulanabilir ve temizlenmesi kolaydır. carry.It bal için mükemmel bir ortaktır.ÇOK FONKSİYONLU : sadece bal, içecek, akçaağaç şurubu, eritme çikolata, reçel, karamel, akçaağaç şurubu vb.Özellik : 1. Dayanıklı, gıda sınıfı ahşap malzemeden yapılmış, güvenli ve zararsız, güvenle uzun süre kullanılabilir.Bir sanat eseri değil, sadece heyecan verici bir çubuk, aynı zamanda.2. Bal kepçe ahşap doku ve doğal yumuşak renk, çapaksız pürüzsüz yüzey, narin ve rahat el hissi.3. Oluk tasarımı, bal kepçe kafasındaki oluk tasarımı, balın tanktan dağıtılmasına ve toplanmasına daha elverişlidir, bu da bal elde etmenizi kolaylaştırır.4. Temizlemesi kolaydır, temiz su ile kolayca durulanabilir ve kullanımı kolaydır. carry.It bal için mükemmel bir ortaktır.5. Çok fonksiyonlu, sadece bal, içecek, akçaağaç şurubu, eritme çikolata, reçel, karamel, akçaağaç şurubu vb.Şartname : Öğe Türü : Bal dippermalzeme : ahşapağırlık : Yaklaşık. 111g / 3.9 oz Length : Yaklaşık. 8cm / 3.1 Uygulanamaz türleri : Mutfak, yemek odası, bal production Product Stil : Basit ve tazelik Paket listesi : 24 x bal Dipper Note : 1. Izin lütfen 1‑2in hata nedeniyle manuel ölçüm.Anlayışınız için teşekkürler.2. Monitörler aynı kalibre, fotoğrafları görüntülenen öğe renkli gerçek nesneden biraz farklı gösteriliyor olabilir.Lütfen gerçek olanı standart olarak alın.

Karakterislikler ilan etmisti

Item Type:
Honey Dipper
Material:
Wood
Weight:
Approx. 111g / 3.9oz
Length:
Approx. 8cm / 3.1in
Applicable Types:
Kitchen, dining room, honey production
Product Style:
Simple and freshness
Package List:
24 x Honey Dipper :
1. Please allow 1‑2in error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :

İlgili ürünler