Tek bir tıklamayla satın alın 0 0.00

0-Eşya
vergileri 0.00
Genel Toplam 0.00
FAKEME Hareketleri Denetleyicisi ve Silikon Kılıf ve Bilek Kayışları ile Nunchuck Joystick Wii Wii U Konsolu için Uzaktan Oyun Denetleyicisi Gamepad Paketi-Siyah, 148x36.2x30. 8mm

FAKEME Hareketleri Denetleyicisi ve Silikon Kılıf ve Bilek Kayışları ile Nunchuck Joystick Wii Wii U Konsolu

₺ 48.90
 

Sipariş verilebilir

Yüksek Performanslı Bluetooth kablosuz denetleyici.Sorunsuz kablosuz bağlantı, kolay bağlantı ve kolay oynatma.Kablosuz alıcı mesafesi 8 metre içinde etkilidir, ancak harici parazitlerden (kızılötesi radyasyon gibi) kaçınmaya özen gösterin ve bağlanırken önceki bağlantı geçmişinizi temizleyin, ardından konsolu arayın ve eşleştirin.Sadece Wii İçin Uyumlu.2 Adet AA pil veya wii remote pil gerektirir (Piller dahil değildir).Bu oyun denetleyicilerini kullanmak oyunu daha keyifli ve daha gerçekçi hale getirebilir.Herhangi bir wii oyunu ve çoğu wii u oyunu ile uyumludur.Yüksek kaliteli silikon kılıf ve dayanıklı bilek kayışı ile donatılmıştır.Açıklama : - Sadece Wii İçin Uyumlu. - Bu oyun denetleyicilerini kullanmak oyunu daha keyifli ve daha gerçekçi hale getirebilir.Herhangi bir wii oyunu ve çoğu wii u oyunu ile uyumludur. - 2 adet AA pil veya wii remote pil gerektirir (Piller dahil değildir). - Yüksek kaliteli silikon kılıf ve dayanıklı bilek kayışı ile donatılmış. - Yüksek Performanslı Bluetooth kablosuz denetleyici.Sorunsuz kablosuz bağlantı, kolay bağlantı ve kolay oynatma.Kablosuz alıcı mesafesi 8 metre içinde etkilidir, ancak harici parazitlerden (kızılötesi radyasyon gibi) kaçınmaya özen gösterin ve bağlanırken önceki bağlantı geçmişinizi temizleyin, ardından konsolu arayın ve eşleştirin.Özellikler : - Malzeme : ABS Boyutu : 148x36.2x30.6m 8mm - Ağırlık : 174 gram Çalışma voltajı : 1.5~3.0 V - Çalışma akımı : 80m A±10m A - UYKU akımı : 400u A±100u A - Çalışma mesafesi aralığı : 0.5 m - Ses kullanım mesafesi aralığı : >6 m - Fonksiyon : Hareket Sensörü, Bluetooth, CCD, ses modülü, motor titreşim., Hoparlörpaket İçerir : 1x kumanda1x uzaktan kumanda1x silikon kılıf1 x bilek kayışısizin memnuniyetiniz bizim priority.So memnuniyetinizi karşılamak için en kaliteli ürün ve hizmetleri sunacağız.

Karakterislikler ilan etmisti

- Material:
ABS
- Size:
148x36.2x30.8mm
- Weight:
174 grams
- Working voltage:
2.3~3.0V
- Working current:
80mA±10mA
- SLEEP current:
400uA±100uA
- Operating distance range:
0.5m-6m
- Sound use distance range:
>6m
- Function:
Motion Sensor, Bluetooth, CMOS Sensor,, sound module, motor vibration.,speaker
Package Includes:
1x controller :
1x remote controller :
1x silicone case :
1 x wrist strap :
Your satisfaction is our priority. So we would deliver the highest quality products and services to meet your satisfaction. :

İlgili ürünler