OMIDM Servis Araç Kutusu taşınabilir alet kutusu Tekerlekler Güzellik Seyahat Depolama Arabası Taşıma çantası Çok Fonksiyonlu Alüminyum Çerçeve Çıkarılabilir 4 in 1 Araç Kutusu Alet Kutusu Organizatör

OMIDM Servis Araç Kutusu taşınabilir alet kutusu Tekerlekler Güzellik Seyahat Depolama Arabası Taşıma çantası

₺ 1247.52
 

Sipariş verilebilir

Alüminyum çerçeve ve menteşelerden yapılmış, dayanıklı ve uzun süre hizmet edebilir.Ayrılabilir ve taşınabilir alet kutusu, ihtiyacınız olan yeterli ürünü saklayabilir.Boyutu : uzunluk 34.5 cm(13.6 inç), genişlik 25 cm(9.8 inç), toplam yükseklik 75 cm(29.5 inç).Bir pull-out wheeler seyahat kolu ile donatılmış, sizin için rahat tutun.Bol miktarda saklama alanı ve ayarlanabilir bölme bölücüleri ile eşyalarınızı organize etmeyi çok daha kolaylaştıracaktır.Şartname : Dış malzeme : Alüminyum çerçeveiç malzeme : Kadife astarrenk : siyahboyutu : uzunluk 34.5 cm(13.6 inç), genişlik 25 cm(9.8 inç), toplam yükseklik 75 cm(29.5 inç) Paket İçeriği : 1 x Alet Kutusu(araçlar dahil değildir)notlar : 1. Lütfen sipariş vermeden önce boyut, renk ve parça sayısını seçin.2. Sadece ürün dahildir, çekim için kullanılan diğer sahne ürüne dahil değildir, lütfen satın almadan önce onaylayın.3. Farklı monitörler nedeniyle hafif renk farkı olabileceğini lütfen unutmayın, lütfen anlayın.4. Manuel ölçüm nedeniyle, bazı hatalar oluşabilir, lütfen gerçek ürüne bakın, teşekkür ederim.5. Size daha iyi ürün ve hizmetler sunabilmemiz için paylaşımlarınızı ve geri bildirimlerinizi bekliyoruz.Yapısal tasarım,yüksek mukavemet ve güzel görünüm ile eksiksiz ve sağlamdır.Kalitesi çok iyi, Taşınabilir Alet Kutusu.

Karakterislikler ilan etmisti

Exterior material:
Aluminum frame
Interior material:
Velvet lining
Color:
Black
Size:
the length 34.5cm(13.6 inch), the width 25cm(9.8 inch), the total height 75cm(29.5 inch)
Package Included:
1 x Tool Box(the tools not included) :
notes:
1. Please choose size, color and number of pieces before ordering. :
2. Only the product is included, other props used for shooting are not included in the product, please confirm before purchasing. :
3. Please note that due to different monitors, there may be slight color difference, please understand. :
4. Due to manual measurement, some errors may occur, please refer to the actual product, thank you. :
5. Welcome your sharing and feedback so that we can provide you with better products and services. :
The structural design is complete and sturdy,with high strength and beautiful appearance.The quality is very good,Portable Tool Box :

İlgili ürünler