Tek bir tıklamayla satın alın 0 0.00

0-Eşya
vergileri 0.00
Genel Toplam 0.00
YZZSJC Spor Ayarlanabilir Öz-Emme Sit Up Barlar Karın Çekirdek Egzersiz Gücü Eğitim Sit Up Yrd Bar Standı Ev Spor Sit-Ups Yardımcısı

YZZSJC Spor Ayarlanabilir Öz-Emme Sit Up Barlar Karın Çekirdek Egzersiz Gücü Eğitim Sit Up Yrd Bar Standı

₺ 300.00
 

Sipariş verilebilir

Zamandan ve paradan tasarruf edebilen ideal bir taşınabilir egzersiz aracı.Dışarı çıkmadan yelek çizgilerini çalıştırabilirsin.Egzersiz cihazı kompakt ve hafiftir, evde egzersiz yapmak ve seyahat etmek için çok uygundur.Depolama için yer tasarrufu ve çok rahat ve gittiğiniz her yere taşıyor.Ağız kavgası cihazı fitness ekipmanları sağlık, yumuşak, güvenli ve rahat için ergonomik olarak tasarlanmıştır.Köpüğü artırın, yumuşak ve rahat, ayağın arkasında ağrı yok.Sit-up asistanı ekipmanı, vücudunuzu şekillendirmek ve belinizi düzeltmek için evde veya ofiste kullanılabilir.Ağız kavgası, şınav, yan tekmeler, karın egzersizleri, geriye doğru uzantılar, dirsekler, şınavlar ve diğer egzersizleri yapmanıza yardımcı olun.Güçlü ve Dayanıklı : Sağlam çelik çerçeve aşırı dayanıklılık için inşa edilmiştir, büyük yardım için bel/karın/bacak / vücut şekillendirme, popo kaldırma ve kas tonlama.Kararlı Destek : Doğal kauçuk vantuz, antrenmanınız için güvenli ve istikrarlı bir stand sağlamak için zemini sıkıca kavrar.Maks.taşıma kapasitesi : 330lbs.Ayarlanabilir Yükseklik : Yumuşak, kalın köpük kulplar ayaklarınıza karşı rahattır ve sürtünmeyi önler.Farklı ihtiyaçlara uyacak şekilde ayarlanabilir yükseklik.Geniş Uygulanabilirlik : Fayans, beton kürlenmiş, mermer, ahşap / ahşap zeminler gibi pürüzsüz yüzeyler için uygundur, zeminin ve emicilerin temiz olduğundan emin olun.Kompakt ve Hafif : Yerden tasarruf ve nereye giderseniz gidin depolama ve taşıma için çok uygun.

Karakterislikler ilan etmisti

Product Name:
Suction Cup Sit-up Cushion
Material:
High-quality Steel & Plastic & Rubber & Cotton
Product Size:
24 * 11 * 15.5cm / 9.45 * 4.33 * 6.10in
Product Weight:
430g / 15.16oz
Package Size:
33 * 11 * 13.5cm / 12.99 * 4.33 * 5.31in
Package Weight:
600g / 21.17oz
Package List:
1 * Suction Cup Sit-up Cushion :
lt can be used at home or in the office to shape your body and trim your waist. Also very suitable for travel. The perfect gift for people to have a healthier life, especially for those who don't have time to work out in the gym or gym. This is a very ideal portable exercise tool that saves time and money. :

İlgili ürünler