Tek bir tıklamayla satın alın 0 0.00

0-Eşya
vergileri 0.00
Genel Toplam 0.00
TOPINCN Braketi Bankası 5 Adet Sekizgen Yuvarlak Boru Flanş Tutucu Dolap Tüp Braketi Giysi Rayı Pas Geçirmez Güzel Görünüm(#3)

TOPINCN Braketi Bankası 5 Adet Sekizgen Yuvarlak Boru Flanş Tutucu Dolap Tüp Braketi Giysi Rayı Pas Geçirmez

₺ 42.87
 

Sipariş verilebilir

Dolap, dolap ve gardırop giysi çubuğu için ideal bir aksesuardır.5 adet dolap çubuğu soketi ile birlikte gelir, taleplerinizi karşılamak için yeterlidir.Ürünün yüzeyi parlak, güzel görünüm ve paslanmaya karşı dayanıklıdır.Ürün, paslanması kolay olmayan ve uzun servis ömrüne sahip çinko alaşımından yapılmıştır.Taban çıkarılabilir, kullanımı kolaydır ve dolap tüpüne monte edilmesi daha uygundur. 1. Dolaplar, dolaplar ve gardırop elbise rayları için idealdir. 2. 5 Dolap direği soketi ile ihtiyaçlarınız için yeterlidir. 3. Ürünün yüzeyi parlak, güzel ve paslanmaya karşı dayanıklıdır. 4. Ürün, paslanması kolay olmayan ve uzun servis ömrüne sahip çinko alaşımından yapılmıştır. 5. Taban çıkarılabilir ve kullanımı kolaydır. use.It dolap tüpüne monte etmek daha uygundur.

Karakterislikler ilan etmisti

Condition:
100% Brand New
Material:
Zinc Alloy
Use:
Wardrobe Tube Bracket
Diameter:
Approx. 19mm / 0.7in, 22mm / 0.9in, 25mm / 1in (optional)
Weight:
Approx. 225g / 7.9 oz
Package List:
5 x Wardrobe Tube Bracket :
Note:
1. Please allow 0-2 mm error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :

İlgili ürünler